Proponowany post

Puma Clyde Court Disrupt - Zapowiedź

Puma wraca do gry...w basket!

Nike Air Force 1 Ultra Flyknit Low 'Gucci'

12 kwiecień 2017
Nike Air Force 1 Ultra Flyknit Low 'Gucci'

Nike Air Force 1 to debiutujący na koszykarskich parkietach, bezsprzeczny klasyk od 1982 roku. Od momentu swojej premiery skradł serca wielu z nas i niejednokrotnie gościł w naszych kolekcjach. Ze względu na swoją nie małą popularność na sklepowych półkach pojawił się on w niezliczonej ilości kolorystyk jak i wersji.

Najnowszą propozycją sportowej marki z Oregonu jest jego najlżejsza, najbardziej elastyczna oraz najprzewiewniejsza wariacja jaką mieliśmy okazję widzieć. Upper, niemal w całości wykonany jest przy użyciu cyfrowej technologii Flyknit wykończony fragmentami naturalnej skóry w postaci Swoosha czy detalu na tyle. Co do samego układu barwnego buty nie bez powodu nazwane zostały 'Gucci', ponieważ dominującymi barwami są czerń, zieleń oraz czerwień przełamana złotymi akcentami. Miejmy nadzieję, że tym razem projektanci Nike wiedzą co robią i sprawa nie zakończy się w sądzie.

Buty już teraz znajdziecie w wybranych punktach z asortymentem marki. Jeżeli chodzi o Polskę spodziewajcie się ich w takich punktach jak WS2 czy WB.Nike

Tagi: -