Proponowany post

Nike Air Ghost Racer Powrócą W 2019 Roku

01 marzec 2019
Nike Air Ghost Racer Powrócą W 2019 Roku

Mamy świetne informacje dla wszystkich fanów klasycznych modeli amerykańskiej marki Nike z przełomu 90/00. Po kilku świetnych powrotach takich sylwetek jak Air Zoom Spiridon, Air Zoom Talaria, Air Skylon II czy Air Zoom Alpha przychodzi pora na kolejnego kozaka z tego okresu. Mowa tutaj o Nike Ghost Racer debiutującym na rynku w 1999 roku. 

Najważniejsze w tej wspaniałej historii jest to, że model ten od 20 lat nie doczekał się retro, a chyba najwspanialszym czasem do takich powrotów jest okrągły, w tym przypadku 20. jubileusz powstania. Sam but charakteryzuje się bardzo agresywnym, nowoczesnym designem, który bardzo wyróżniał się na tle ówczesnych sylwetek. Dynamiczna, opadająca ku przodowi cholewka wykonana była z bardzo lekkich, cienkich, ale wytrzymałych materiałów pod postacią siateczki czy syntetycznego zamszu z rozbudowaną klatką na boku. Dodatkowo efekt prędkości podkreślony został przez nisko osadzony Swoosh na boku. Na ten moment ciężko nam rozmawiać o kolorystykach, chociaż biorąc pod uwagę to, że model ten kojarzony jest z odważnych, neonowych połączeń kolorystycznych i tego właśnie spodziewamy się po retro.  W tajemnicy możemy Wam zdradzić, że wersję ze zdjęcia okładkowego na pewno zobaczymy w sprzedaży! Cieszycie się? My tak! Mamy tylko nadzieję, że designerom z Oregonu uda się jak najbardziej odwzorować oryginał sprzed lat.

Konkretnej daty premiery nie jesteśmy Wam w stanie podać. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej od razu Wracamy do Was z tematem.


Nike