Proponowany post

Nike Air Max 1 Crepe Powracają Na Sklepowe Półki

08 październik 2018
Nike Air Max 1 Crepe Powracają Na Sklepowe Półki

Pomysł na wrzucenie wykonanej z surowego, w 100% naturalnego kauczuku spodu podeszwy na model Air Max 1 zrodził się w 2004 roku. To właśnie wtedy do sprzedaży w limitowanej ilości trafiły Air Max 1, które aktualnie należą do tych bardziej poszukiwanych przez kolekcjonerów. Sześć lat później amerykański brand po raz kolejny sięgnął po to samo rozwiązanie, ale dosłownie na chwilę. Potem słuch o wersji 'Crepe' zaginął, aż do dziś.

Na horyzoncie pojawiła się ich kolejna edycja, której według nas zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej. Upper to jesienne połączenie zarówno barw, jak i użytych do produkcji materiałów. Znaczącą część cholewki pokrywa bowiem naturalny, gładki nubuk w ciemnym, granatowym i bordowym kolorze. Zestawiono go ze świetnie pasującym do klimatu butów butelkowozielonym sztruksem oraz kontrastującym, białym frotte na Swooshu oraz metce na języku. Na tyle mamy haftowane złotą nicią logo Nike idealnie komponujące się z gładką, kauczukową podeszwą pod białym midsolem. Kropką nad i jest miętowe wnętrze systemu Air Max pod piętą.

Niestety na ten moment nie znamy konkretnej daty premiery. Jak tylko poznamy szczegóły, podzielimy się z Wami tą sytuacją lub sprawdzajcie, czy przypadkiem nie pojawiły się tutaj.
Nike