Proponowany post

Nike Air Max 1 'Curry' Retro - Zapowiedź

29 marzec 2018
Nike Air Max 1 'Curry' Retro - Zapowiedź

Niejednokrotnie zdarza się tak, że niby zwykła kolorystyka butów, która x lat temu normalnie dostępna była na sklepowych półkach z nie do końca wiadomych przyczyn otrzymuje miano kultowych. Tak właśnie stało się w przypadku Nike Air Max 1 w kolorystyce 'Curry', które do sprzedaży trafiły w 2003 roku. Przecież to żaden collab, a zwykły GR.

Po tylu latach niewiele par nadaje się już do chodzenia, a te, które przetrwały próbę czasu nie koniecznie są pierwszej świeżości. Nie wszystkie oczywiście. Przypominamy o tym, ponieważ jakiś czas temu informowaliśmy Was o planowanym powrocie tego klasyka. Jak się okazuje i w tej plotce znalazło się ziarno prawdy, a już dziś mamy możliwość pokazania Wam nadchodzącego retro. Szczerze musimy przyznać, że po jednym zdjęciu, jakim dysponujemy, całość zapowiada się naprawdę dobrze. Zaczynając od kształtu, bo to on jest dla nas najważniejszy, nie mamy się do czego przyczepić. Co do materiałów też wszytko mamy tak jak w oryginale sprzed 15 lat. Czyżby Nike zaserwuje nam perfekcyjne retro 'Curry'? Wszytko, wskazuje na to, że tak!

Niestety konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Ja tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu Was o tym fakcie poinformujemy. 

Retro


OG

Nike

Tagi: -