Proponowany post

Nike Air Max 1 Pinnacle 'Bleached Lilac'

10 kwiecień 2017
Nike Air Max 1 Pinnacle 'Bleached Lilac'

Nike Air Max 1 to niewątpliwie jeden z największych klasyków jeżeli chodzi o produkty sygnowane charakterystycznym logo amerykańskiej marki. W tym roku sylwetka ta obchodzi swoje okrągłe, 30. urodziny co za tym idzie Nike odpowiednio celebruje ten jubileusz.

Z tej okazji na sklepowych półkach już pojawiło się kilka nowych wariantów kolorystycznych w odświeżonym, znacznie lepszym niż poprzednio kształcie. Do ich grona dołącza właśnie kolejny zawodnik reprezentujący elitarną linię produktów z rodziny Pinnacle charakteryzującą się świetną jakością użytych do produkcji materiałów. Tak oczywiście stało się i w przypadku tytułowych Air Max 1 Pinnacle 'Bleached Lilac'. Upper wykonany jest przy użyciu naturalnej, gładkiej jak i perforowanej skóry licowej w dwóch odcieniach bladego różu przełamanych subtelną szarością. Całość postawiono na kremowej platformie z widocznym oknem systemu amortyzacji Air Max.

Buty do najlepszych sklepów, w tym stołecznego butiku CL20 trafią w maju tego roku. Sugerowaną cenę detaliczną producent ustalił na poziomie 149€.

Nike

Tagi: -