Proponowany post

Nike Air Max 1 Premium 'Twill Aqua' - Zapowiedź

17 maj 2017
Nike Air Max 1 Premium 'Twill Aqua' - Zapowiedź

23 marca 2017 to przełomowy moment dla kultowego modelu Nike Air Max 1. To właśnie tego dnia swoją oficjalną premierę miała re-edycja dwóch oryginalnych kolorystyk tej ponadczasowej sylwetki w nowym, znacznie lepszym kształcie.

Na całe szczęście większość od tego momentu pojawiających się na sklepowych półkach wersji barwnych zachowane są w podobnym standardzie. Na horyzoncie pojawił się właśnie kolejny wart uwagi zawodnik o przydomku 'Twill Aqua'. Zaczynając od najważniejszego, kształt - bardzo zadowalający. Co do kolorystyki uważamy, że niemal jednolite powierzchnie przełamane jednym kontrastującym akcentem zawsze zdają egzamin. W tym przypadku właśnie tak jest. Co do materiałów, nie mamy się do czego przyczepić. Upper wykonano z połączenia naturalnej skóry, zamszu i materiału tekstylnego - bardzo poprawnie. Jesteśmy przekonani, że fani AM1, nie będą w stanie przejść obok nich obojętnie.

Co do oficjalnej daty premiery jeszcze będziemy musieli chwilę poczekać. Co do dostępności nie powinno być problemu ze złapaniem ich w takich punktach jak WS2 czy Worldbox.Nike

Tagi: -