Proponowany post

Nike Air Max 270 React 'Safari'

01 październik 2019
Nike Air Max 270 React 'Safari'

Nike Air Max 270 React w kolorystyce 'Geometric Abstract' to jeden z ostatnich butów amerykańskiej marki z Oregonu, który wpadł w  nasze ręce i musimy przyznać, że od razu przypadł nam do gustu. Co za tym idzie, chętnie podzielimy się z Wami odczuciami na temat kolejnego naprawdę ciekawego wariantu barwnego, którego oficjalne zdjęcie właśnie  pojawiły się w sieci. 

'Safari' jak już sama nazwa wskazuje, cholewka butów zdobiona jest autorskim printem Nike, który swój początek miał wraz z premierą modelu Air Safari w 1987 roku. Nie wiemy, czy wiecie, ale wiąże się z nim ciekawa historia. Projektując je Tinker Hatfield zainspirował się wykonaną ze strusiej skóry kanapą, którą zobaczył w jednym ze sklepów z meblami. Kultowy wzór w przypadku tytułowych Nike Air Max 270 React przeniesiony został na na cały wierzch cholewki. Pokryto nim skórzany kołnierz otaczający sznurówki oraz część języka, ale i syntetyczny materiał na toeboxie, panelach bocznych i delikatnie z tyłu. Wszystko to w akompaniamencie bieli oraz krwistej, kontrastującej czerwieni, która świetnie komponuje się ze stosunkowo jasną całością. Musimy przyznać że wszystko prezentuje się naprawdę dobrze, a buty plasują się wysoko w naszej 270 Reactowej bazie. 

Nike Air Max 270 React 'Safari' do sprzedaży trafią już niebawem i nie powinno być problemu ze znalezieniem ich chociażby w Worldboxach, gdzie już teraz macie naprawdę spory wybór tego modelu.


Nike Air Max 270 React 'Safari'
Styl: CT2535-001
Cena: $150

Nike