Proponowany post

Nike Air Max 720 'Neon'

18 grudzień 2018
Nike Air Max 720 'Neon'

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery kolejnych butów z kultowej rodziny Air Max. Po ubiegłorocznych Air Max 270, które na sklepowych półkach pojawiły się w okolicach Air Max Day wiedząc, co debiutować ma się w marcu 2019 roku, w wielkich emocjach wyczekujemy tego dnia. 

W sprzedaży pojawić mają się bowiem Air Max 720, które od pierwszego momentu jak je tylko zobaczyliśmy, skradły nasze serca. Więcej na temat tej sylwetki udało się nam już wspomnieć tutaj, także każdy, kto ma ochotę dowiedzieć się na ich temat czegoś więcej, odsyłany jest właśnie tam. W tym przypadku zacznijmy od kolorystyki, bo to właśnie ona wyróżnia to wydanie. Upper pokryty jest rozchodzącym się od środka cholewki gradientem, który im bliżej krawędzi łączenia z podeszwą pod postacią gradientu zamienia się z czerni w neon. Efekt ten podbijają kontrastujące obłe panele na bokach oraz tyle pomalowane mocno rzucającą, ale pasującą do całości farbą. Na wierzchu dodatkowo znajdziemy jeszcze dwa czerwone detale. Przechodząc niże mamy ogromną poduchę powietrzną, która jest największą w historii butów spod szyldu amerykańskiej marki z Oregonu. 

Co do konkretnej daty premiery to niestety nie znamy szczegółów. Możemy jednak wnioskować, że będzie ona miała miejsce po 26 marca 2019 roku. Co do dostępności, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich między innymi tutaj.


Nike