Proponowany post

Nike Air Max 90 EZ 'Triple White'

08 czerwiec 2018
Nike Air Max 90 EZ 'Triple White'

Nike Air Max 90 EZ to najnowsze wcielenie kultowych AM90 z 1990 roku. Ich aktualny upgrade przystosować miał je do jeszcze lepszego radzenia sobie w wysokich temperaturach, a wygląd, jaki przybrały, wskazuje, że rzeczywiście tak jest.

Jeżeli chodzi o samą konstrukcję, to upper naprawdę bardzo się zmienił. Cały front pozbawiony został standardowego toeboxa połączonego z mudguardem, a w jego miejscu znajdziemy jeden kawałek okrywającego nasze palce oraz śródstopie przewiewnego materiału z wyhaftowanym na środku logo Nike jak w przypadku Air Presto. Nieco wyżej mamy zintegrowany z cholewką, wysoki język tworzący coś w stylu skarpety, który przykryto dodatkowym, dopasowującym całość do anatomii naszej stopy systemem sznurowania. Jego szczyt wykończono długą, ułatwiającą zakładanie taśmą z napisem 'Air Max' powieloną na tyle. Całość postawiona jest na nieco lżejszej niż w oryginale podeszwie z kolorowym spodem. 

Buty już teraz dostaniecie w wybranych sklepach z asortymentem marki. Jeżeli chodzi o Polskę, polecamy sprawdzać co dzieje się tutaj.
Nike