Proponowany post

Nike Air Max 90 'Mars Landing' - Zapowiedź

16 styczeń 2019
Nike Air Max 90 'Mars Landing' - Zapowiedź

Szczerze musimy przyznać, że takie newsy przysparzają nas o szybsze bicie serca i z ogromną chęcią się z Wami nimi dzielimy. Pamiętacie pewnie Air Max 90 Lunar SP 'Moon Landing' z 2014 roku, które śmiało, można nazwać jednymi z najlepszych 90 w historii? Jak się okazuje, Nike szykuje się do kolejnego kosmicznego lądowania! Tym razem na Czerwonej Planecie.

Tak jak w przypadku wydania sprzed pięciu lat, tak i tutaj buty zdominowane mają być przez wszechobecną grafikę imitującą skały pokrywające powierzchnię Marsa. Pomarańczowo-rudy print naprawdę świetnie oddaje klimat czwartej planety od słońca. Całość naniesiona jest na jednoczęściowy, w charakterystyczny sposób tłoczony upper znany nam już z butów o oznaczeniu VT. Dodatkowym, subtelnym akcentem jest srebrna metka na szczycie języka, a całość postawiona jest na szczycie czarnej, nakrapianej jasną farbą podeszwie z półprzeźroczystym spodem. Całość prezentuje się niesamowicie i zdecydowanie będziemy próbować zasilić nimi nasze prywatne kolekcje.

Co lepsze znamy również datę premiery tych piękności. Buty do wybranych sklepów trafić mają 16 marca. Co do polskiej dostępności po cichu liczymy, że buty pojawią się i w stołecznym butiku WS2 lub Worldbox, a na pewno znajdziemy je tutaj.


Nike