Proponowany post

Nike Air Max 90 PRM 'Mixtape' Pack

17 czerwiec 2019
Nike Air Max 90 PRM 'Mixtape' Pack

O tym, że Nike szykuje się do należycie obchodzi okrągłe jubileusze swoich kultowych modeli butów, chyba wie każdy. Z racji tego, że takich sylwetek jest dosłownie masa, niemal cały czas coś się dzieje, a nasze portfele dostają mocny wycisk. Część z Was wie, że kolejną sylwetką, która przez najbliższy czas coraz częściej, w coraz to bardziej specjalnych wersjach pojawiać się będzie w sprzedaży jest kultowy, debiutujący na rynku w 1990 roku Air Max 90. Pierwszym krokiem designerów z Oregonu było wypuszczenie retro kolorystyki 'Python' z 2003 roku, którą de facto dalej możecie dostać tutaj. Niestety, nie wiedzieć czemu, model ten nigdy nie cieszył się tak ogromną popularnością, jak starszy brat AM1, ale może to, co zobaczycie w tym miejscu, przekona Was do ich sprawdzenia 'na własnej skórze'.

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia jednej z dwóch kolorystyk Nike Air Max 90 Premium wchodzących w skład nadchodzącej paczki 'Mixtape'. Chcąc zaprezentować Wam całość, chwilę musieliśmy poczekać na drugi wariant barwny, którym właśnie oficjalnie pochwalił się producent. Buty dzielą się na 'Side A' oraz 'Side B', a każdy z nich reprezentuje klasyczny styl starych dobrych 90. Osoby będące z nami nieco dłużej na pewno wiedzą, co mamy na myśli. Jak już sama nazwa wskazuje, buty skonstruowane są przy użyciu lepszej jakości materiałów niż ma to miejsce w przypadku zwykłych GR'ów i widać to na pierwszy rzut oka. Na cholewkę składa się między innymi naturalny nubuk, skóra licowa czy nylonowa siateczka. To, na co również trzeba zwrócić uwagę, to Swoosh wycięty ze strusiej skóry, której dawno nie widzieliśmy na produktach Nike. Kolejnymi ciekawym detalami są środkowy panel z nadrukiem przypominającym powierzchnię księżyca, szwy w kształcie 'x' na tyle czy metki na szczycie pokrytego napisami języka. We wnętrzu znajdziemy korkowe wkładki. Gdyby tego było mało, zajrzyjcie na spód i zobaczcie, co dzieje się na powierzchni półprzeźroczystego outsole'u.

Zarówno jasna wersja 'A', jak i ciemna 'B' do sprzedaży trafi 15 czerwca. Sugerowana cena detaliczna to 170$. Jeżeli chodzi o nasz kraj, buty powinny pojawić się tutaj.
Nike Air Max 90 PRM “Mixtape”
Kolor: White/Lemon Frost-Light Bone
Styl: CI6394-100
Data: 15 czerwiec, 2019
Cena: $170

Nike Air Max 90 PRM “Mixtape”
Kolor: Black/Infrared
Style Code: CI6394-001
Data: 15 czerwca, 2019
Cena: $170

Nike