Proponowany post

Nike Air Max 90 QS W Kolorystyce Nawiązującej Do Ultra Rzadkich Nike Air Yeezy 2 'Cheetah'

24 lipiec 2020
Nike Air Max 90 QS W Kolorystyce Nawiązującej Do Ultra Rzadkich Nike Air Yeezy 2 'Cheetah'

Po świecie krąży kilka naprawdę rzadkich wersji kultowych już Air Yeezy. Jedną z nich jest między innymi jedyna w swoim rodzaju kolorystyka 'Cheetah', która powstała specjalnie z okazji All-Star Weekend dla samego Kobe Bryanta i wzorowana jest na Nike Zoom Kobe 7 'Cheetah' z 2011 roku. Oczywiście buty nigdy nie trafiły do masowej produkcji i prawdopodobnie na świecie istnieje tylko i wyłącznie trzy pary tego tajemniczego wydania, a jedną posiada PJ Tucker. 


Wspominamy o nich z jednego prostego względu. Designerzy z Oregonu postanowili wziąć na warsztat nowe, obchodzące 30. rocznicę powstania Air Max 90 i inspirując się wyżej wspomnianymi Nike Air Yeezy 2 'Cheetah' zaprojektować ich nową wersję kolorystyczną. Buty wyróżniają się nie tylko krzykliwą kolorystyką, ale i użytymi do produkcji materiałami, co idąc w parze, naprawdę zrobiło na nas wrażenie, a wszyscy lubiący się wyróżniać fani obuwia sportowego powinni być zachwyceni. Upper bowiem skonstruowano przy użyciu syntetycznego włosia pokrywającego toebox, kołnierz okalający kostki oraz wewnętrzną część mudguardu. Dodatkowo pozostałe elementy wykończony kilkoma gatunkami skóry, wśród których wyróżniamy imitację łuski, strusiej skóry, zamszu, a nawet safari printu pojawiającego się na języku, a obstawiamy, że i tak coś pominęliśmy. Kolorystycznie mamy tutaj przewagę ciemnego fioletu i czerni oraz kilka neonowych dodatków, takich jak wewnętrzny Swoosh, plastikowe elementy, przez które przechodzą sznurówki oraz same lejce. Całość zestawiona jest z jasną podeszwą wyposażoną w półprzeźroczysty, turkusowy Swoosh.

Buty w sprzedaży powinny pojawić się w ciągu kilku następnych tygodni i nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w WS2.


Nike