Proponowany post

Nike Air Max 95 'Crab'

01 marzec 2019
Nike Air Max 95 'Crab'

Bardzo często bywa tak, że nie od razu mamy pełne info na temat wszystkich pojawiających się na rynku nowości czy przecieków. Tak też jest i w tym przypadku, także trochę po omacku będziemy musieli podejść do tytułowego tematu.

Na horyzoncie pojawiła się bowiem zupełnie nowa wersja doskonale Wam znanego modelu butów, a mianowicie kultowych, jak sama już nazwa wskazuje debiutujących w 1995 roku Air Max 95. Na pierwszy rzut oka buty tak naprawdę nie wyróżniają się niczym szczególnym. Dopiero przy bliższych oględzinach naszym oczom ukazuje się subtelny detal w postaci haftowanego kraba z uśmiechniętym 'Swoshem' na szczycie wykonanego z ciemnej, odblaskowej 3Mki języka. Przechodząc niżej, poszczególne panele skonstruowane są przy użyciu skóry o różnym wykończeniu oraz syntetycznej siateczki na wierzchu. Kolorystycznie jest raczej poprawnie i zachowawczo, co oczywiście ma swoje plusy. Buty utrzymane są w znanym światu zestawieniu barw, a konkretniej czerni i bieli z dodatkiem neonowej czerwieni, która tutaj robi największą robotę. Jedynym niepasującym według nas elementem jest żółto-niebieska wkładka z białym napisem Nike. Wierzymy jednak, że nie wzięła się ona tam z przypadku, a jest spójną, przemyślaną częścią projektu. Tak jak wspominaliśmy na początku, nie o wszystkim wiemy od samego początku.

Konkretna data premiery nie jest nam znana. Co do dostępności, niestety nie wiemy, czy znajdziemy je, chociażby w stołecznym sklepie Warsaw Sneaker Store.


Nike