Proponowany post

Nike Air Max 95 Premium 'Mt. Fuji' - Zapowiedź

21 luty 2019
Nike Air Max 95 Premium 'Mt. Fuji' - Zapowiedź

Projektanci Nike nie śpią! Z dnia na dzień zaskakują nas coraz to nowszymi, lepszymi czy gorszymi projektami. Oczywiście nie inaczej jest i dziś, a my mamy dla Was przecieki na temat kolejnego bardzo ciekawego projektu, który prawdopodobnie dostępny będzie tylko w jednym kraju na świecie.

Mowa tutaj o nowej wersji doskonale wszystkim znanych Air Max 95. Niestety nie dysponujemy praktycznie żadnymi fotografiami, a na dwóch zdjęciach, które wyciekły do sieci tak naprawdę niewiele widać. Niemniej jednak znamy przybliżoną nazwę butów oraz oczywiście inspirację. Biało-stalowa kolorystyka nawiązuje do najwyższej góry w Japonii, którą oczywiście jest Fuji. Jej podobizna wraz z czerwoną kropką w napisie Air Max nawiązującą do flagi kraju znajdziemy na języku. Spód szarej, nakrapianej podeszwy również jest odpowiednio zdobiony. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji.

Na ten moment nie wiemy zupełnie nic na temat ewentualnej daty premiery. Wszytko, jednak wskazuje na to, że europejski rynek będzie musiał obejść się smakiem. Jak tylko ustalimy coś więcej, od razu wracamy do Was z tematem Nike Air Max 95 Premium 'Mt. Fuji'.

UPDATE:

Udało się nam 'dokopać' do jeszcze jednego dodatkowego zdjęcia, które zdradza nam już naprawdę dużo. Wiemy, że na boku jasnoszarej cholewki pojawi się ogromny napis 'JUST', który bez dwóch zdań zdominował cały projekt. Dodatkowo ostatnie oczko, przez które przeplecione są sznurówki, wykończono japońskimi napisami, których znaczenia nie jesteśmy w stanie odszyfrować. Wszystko też wskazuje na to, że buty będą miały czerwone wnętrza systemów. Teraz obiektywnie patrząc na całość, nie do końca jesteśmy do nich przekonani, a Wy?


Nike