Proponowany post

Nike Air Max 95 SE 'Light Charcoal' Dołączają Do Inspirowanych Telewizyjną Tablicą Kontrolną AM97

10 grudzień 2020
Nike Air Max 95 SE 'Light Charcoal' Dołączają Do Inspirowanych Telewizyjną Tablicą Kontrolną AM97

Nie dalej jak wczoraj prezentowaliśmy Wam nową kolorystykę kultowych Nike Air Max 97 - KLIK. Tworząc tą specjalną edycją designerzy z Oregonu inspirowali się charakterystyczną telewizyjną tablicą kontrolną, która kojarzy większość osób budząca się w środku nocy przy włączonym odbiorniku. 

Jak się okazuje Air Max 97 to nie ostatnie słowo projektantów spod logo Swoosh'a. Do klasyka z 1997 roku dołącza dwa lata starszy brat, kultowy model Air Max 95 utrzymany w bardzo podobnym klimacie, a dodatkowo swoim wyglądem mocno przypominający kultowe 'Neony', na których zapowiadane retro ( KLIK ) z niecierpliwością czekamy nie tylko my. Tytułowe Nike Air Max 95 SE 'Light Charcoal' zaskakują swoją spokojną, utrzymaną w kilku neutralnych odcieniach szarości bazą skonstruowaną z kilku rodzajów naturalnej skóry, siateczki oraz co ciekawe sztruksu na języku i wokół niego. Oczywiście na butach nie mogło zabraknąć też odblaskowej 3M'ki rozświetlającej się pod wpływem źródła światła. Kolorowymi, nawiązującymi do telewizyjnej planszy elementami są kolorowe szlufki, przez które przepleciono okrągłe sznurówki, podwójne logo Baby Soosh na pięcie i mudguardzie oraz tematyczna metka na szczycie języka. Buty trafią w gusta nie tylko fanów samego modelu, których wśród naszych czytelników jest na pewno kilku, ale także oryginalnego wydania 'Neon' oraz limitowanych serii, do których są one kierowane.

Szczegóły premiery Nike Air Max 95 SE 'Light Charcoal' 

Nike Air Max 95 SE 'Light Charcoal' w wybranych punktach sprzedaży z limitowanym asortymentem Nike, takich jak chmielna20.pl powinniśmy zobaczyć już niebawem. Sprawdzajcie na bieżąco sklep.

Nike Air Max 95 SE
Kolor: Light Charcoal/University Red-Black
Kod: DD1502-001
Data Premiery: Grudzień 2020
Cena: $170Sprawdź też: Oficjalne Zdjęcia Tegorocznego Retro Nike Air Max 95 OG 'Neon', Które Dostaniemy W Rozmiarówce Dla Całej Rodziny

Nike