Proponowany post

Nike Air Max 95 WMNS 'NSW'

14 czerwiec 2018
Nike Air Max 95 WMNS 'NSW'

Pozostajemy w temacie butów wyposażonych w kultowy system amortyzacji opierający się o gazową poduszę Air Max. Tym razem pod lupę bierzemy nową kolorystykę bardzo ostatnio popularnych Air Max 95. Co ciekawe widoczny tutaj wariant stworzony został z myślą o kobietach.

'NSW', bo tak roboczo nazwaliśmy tytułowe wydanie to bardzo prosty wariant barwny, który wydaje się być częścią jakiegoś packu, którego pozostałe elementy poznamy wkrótce. Zaczynając od budowy upper wykonany jest z połączenia śnieżnobiałej skóry licowej z tekstylnym materiałem przypominającym na miękki denim. Pomiędzy stykiem tych dwóch materiałów mamy staranie obszyty, bordowy detal będący łącznikiem między nimi. Ten sam 'wałek' znajdziemy na tyle cholewki, wokół plastikowego stabilizatora pięty. Detalem wyróżniającym je od standardowych wydań jest haftowany bordową nicią napis 'NSW' - Nike Sportswear na tyle. Całość osadzona jest na szycie jasnej podeszwy wewnętrznej z ciemnym wnętrzem. 

Na ten moment nie jest nam znana data premiery, jak i cena. Mamy nadzieję, że dostaniecie je w WSS, gdzie już teraz znajdziecie całkiem sporo 95 do wyboru. 


Nike