Proponowany post

Nike Air Max 97 Dołączą Do 'Tie Dye' Packu

07 sierpień 2019
Nike Air Max 97 Dołączą Do 'Tie Dye' Packu

Już jakiś czas temu mieliśmy okazję prezentować Wam nową, bardzo rzucającą się w oczy kolorystykę kultowego, koszykarskiego modelu Air Force 1, którego część cholewki zdobił tęczowy wzór w stylu 'Tie Dye'. Jeżeli nie kojarzysz, o co nam chodzi, odsyłamy Cię tutaj, a w tym miejscu pokażemy Wam kolejnego klasyka Nike, którego upper zabarwiony został w podobny sposób i to w dwóch opcjach do wyboru.

Idąc za ciosem, tworząc AF-1 projektanci Nike wzięli też na warsztat biegowego klasyka z 1997 roku, model Air Max 97, którego zdecydowanie nikomu nie musimy przedstawiać. Jeżeli jednak chcesz poznać kilka ciekawych faktów na jego temat, odsyłamy Cię tutaj. Wracając do sedna sprawy, tak jak już powiedzieliśmy, w sprzedaży pojawią się dwie zupełnie odmienne wersje kolorystyczne, które łączy jedno - kolorowy wzór pokrywający wykonane z tekstylnego, świetnie znoszącego farbowanie w technice Tie Dye dwa panele na mudguardzie. W zależności, czy zdecydujemy się na wersję białą lub czarną tęczowe akcentu pojawią się na dole, lub górze cholewki. Wariant jasny zestawiony jest ze śnieżnobiałym midsolem i półprzeźroczystym spodem, natomiast czarny z ciemną podeszwą środkowa i białym spodem. 

Obydwie kolorystyki powoli zaczynają pojawiać się w sklepach. Jeżeli chodzi o Polskę zaglądajcie i sprawdzajcie, co dzieje się tutaj.
Nike