Proponowany post

Trophy Room x Air Jordan 5 JSP - Zapowiedź

Pierwsze zdjęcie limitowanych piątek.

Nike Air Max 97 'Metallic Gold' Pack

17 październik 2018
Nike Air Max 97 'Metallic Gold' Pack

Nike Air Max 97 w swoich dwóch oryginalnych wersjach kolorystycznych 'Silver Bullet' oraz 'Metallic Gold' to dla wielu najlepsze wersje tego modelu. Nie trudno się nie zgodzić bowiem, tej ponadczasowej, opływowej sylwetce inspirowanej superszybką koleją w 'metalu' naprawdę do twarzy. 

Idąc tym tokiem myślenia, amerykańscy designerzy sportowej marki postanowili połączyć te fakty i tak właśnie powstał 'Metallic Gold' Pack. W paczce znajdziemy dwie naprawdę świetne wersje barwne AM97. Pierwsza z nich charakteryzuje się złotym, delikatnie połyskującym dołem cholewki z biało-srebrnym wierzchem. Druga natomiast wyposażona jest w srebrny mudguard ze złoto-czarną górą, co według nas jest perfekcyjnym połączeniem barwnym. Jeżeli mielibyśmy wybierać, to właśnie ten wariant nam bardziej przypadł do gustu, a Tobie? Elementem łączącym jest jasny midsole z szarym spodem oraz mieniąca się metka na tyle z haftowanym napisem 'Air Max'. 

Data premiery przewidziana jest na 23 listopada, a cena, jaką trzeba będzie za nie zapłacić to 160$. Szukajcie ich tutaj.
Nike Air Max 97
Kolor: Vast Grey/Metallic Silver-Metallic Gold
Styl: AQ4137-001
Data: 23 Listopad, 2018
Price: $160
Nike Air Max 97
Kolor: Black/Metallic Silver-Metallic Gold
Styl: AQ4137-700
Data: 23 Listopad, 2018
Cena: $160

Nike