Proponowany post

Nike Air Max 97 SE 'Rainbow'

14 maj 2018
Nike Air Max 97 SE 'Rainbow'

Nike Air Max 97 to ten model butów, który jak niemal każdy członek zacnej rodziny Air Max znany jest niemal każdemu, i nie mówimy tutaj stricte o zagorzałych fanach sportowego obuwia posiadających ogromne kolekcje. Wszystko to za sprawą, że po ich kolejnym powrocie z okazji okrągłej rocznicy powstania w 2017 roku stały się 'modne'.

Idąc za ciosem sportowy gigant z Oregonu, sukcesywnie co jakiś czas prezentuje nam kolejne wersje kolorystyczne tej sylwetki. Tytułowa 'Rainbow' stworzona została z myślą o damskiej części fanów tego modelu. Upper utrzymany jest w stonowanej, jasnej kolorystyce z detalami, które zupełnie odmieniają spokojne 97. Elementami tymi są zabarwione na różne kolory krawędzie materiału, z którego wykonane są poszczególne panele tworzące upper. Całość dodatkowo wspomagają czerwone akcenty w postaci haftowanego Swoosh'a na boku czy napisu 'Air Max' na taśmie z tyłu. Wszystko postawione na idealnie komponującej się z górą, białej platformie z jasnym środkiem.

Buty do wybranych sklepów trafią już 17 maja. Mamy nadzieję, że znajdziemy je i w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store.


Nike