Proponowany post

Nike Air Max 97 'Wheat Gum'

07 wrzesień 2020
Nike Air Max 97 'Wheat Gum'

Na moment zostawmy wszystkie kolaboracyjne projekty czy limitowane wydania i nieco bliżej przyjrzyjmy się czemuś z regularnej kolekcji Nike. Amerykańska marka w każdym kolejnym sezonie przygotowuje dla nas coś ciekawego, po co nie musimy stać w kolejkach czy odpalać aplikacji SNKRS i liczyć na szczęście, z którym wiadomo, jak to różnie bywa.

Już za jakiś czas w sprzedaży zobaczymy bardzo prostą, ale naprawdę ciekawą kolorystykę uwielbianych przez wielu Nike Air Max 97, które naszym zdaniem świetnie sprawdzają się jesienią, która tak się składa, że zbliża się do nas wielkimi krokami. Tytułowe Nike Air Max 97 'Wheat Gum' wykonane są z połączenie naturalnej, grubej skóry licowej oraz elastycznego neoprenu upchniętego pomiędzy poszczególne panele. Zwiększając komfort użytkowania, tym samym fabrykatem wykończono też język, który przykryto jasnymi, okrągłymi sznurówkami pasującymi do wnętrza czy podeszwy. Skoro już jesteśmy przy kolorystyce, to biel przełamano karmelowym brązem o dwóch bardzo podobnych, niewiele się różniących odcieniach, który znajdziemy zarówno na cholewce, jak i spodzie podeszwy. 

Buty już niebawem powinny pojawić się w wybranych punktach sprzedaży. Obstawiamy, że niedługo zobaczymy je w WS2 lub Worldboxach.


Nike