Proponowany post

Ostatni Trailer 'IT: Chapter 2'

Premiera 6 września.

Nike Air Max 98 'CNY' - Zapoweidź

30 listopad 2018
Nike Air Max 98 'CNY' - Zapoweidź

Kontynuujemy temat jubileuszowego modelu Air Max 98. Po świetnej, damskiej kolorystyce 'Raptors', mamy dla Was kolejne, tym razem zdecydowanie bardziej szalone wieści z obozu Nike. 

Wielkimi krokami, bo już 5 lutego ma miejsce największe święto w tradycyjnym kalendarzu chińskim, a mianowicie Chiński Nowy Rok. Niejednokrotnie z tej okazji sportowa marka z Oregonu pokazywała, jak potrafi świętować ten dzień i wypuszczała specjalne edycje swoich produktów nim inspirowane. Wszytko, wskazuje na to, że nie inaczej będzie i teraz. Pierwszym modelem butów, który ze skrótem 'CNY' w nazwie trafi na sklepowe półki, będzie wyżej wspomniany klasyk, Air Max 98. Dodatkowo będzie to zdecydowanie najbardziej szalona wersja tej sylwetki, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne. Już na samym początku nie da się ustalić, jaki ich element składowy bardziej wpada nam w oko. Czy jest to wykonany przy użyciu imitującej łuskę węża skóry mudguard, czy może jednak pokryty printem w tradycyjnym chińskim stylu wierzch? Jeżeli nie to, to może sztuczne futro pomiędzy albo czerwona, lakierowana skóra. Takich elementów jest jeszcze więcej. To, co możemy powiedzieć od siebie, to to, że buty w takim wykonaniu prezentują się niesamowicie i chętnie zobaczylibyśmy je w naszej prywatnej kolekcji.

Na ten moment niestety nie znamy szczegółów premiery. Mamy jednak nadzieję, że buty uda się kupić w stołecznym butiku WS2.
Nike