Proponowany post

Nike Air Max 98 'NYC'

17 lipiec 2019
Nike Air Max 98 'NYC'

Nike Air Max 98, to bardzo popularny model butów ze stajni amerykańskiej marki. Od momentu swojego powrotu w 2016 roku i kolaboracyjnego projektu z kultowa, streetwearową potęgą, marką Supreme i czterech ich wersjach kolorystycznych na sklepowych półkach pojawiała się masa ich wersji czy innych limitowanych projektów. Model ten świetnie przyjął się na rynku i chętnie wybierany jest przez masę osób. Nie ma się więc co dziwić, że sportowa marka z Oregonu kontynuuje ich ekspansję i co chwilę pokazuje ich nowe warianty.

Kolejne jest wydanie 'NYC', które może nam zwiastować nadchodzącą, pojawiającą się od czasu do czasu kolekcję 'City Pack'. Czy tak, faktycznie będzie? Tak nam się wydaje. Wracając jednak do samych butów, całość zdominowana jest przez dwa spokojne kolory. Granat zestawiony z szarością pokrywa skórę oraz tekstylny materiał, z której skonstruowana jest całość. To, co je wyróżnia na tle 'standardowego' wydania, to subtelny, pasiasty wzór na mudguardzie, krwistoczerwone dodatki w postaci szwów czy haftów oraz oczywiście tag 'nyc' na metce wszytej w szczyt języka pojawiający się też na wkładkach. Całość zwieńczona jest białym midsolem z ciemnym spodem. 

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Jak tylko poznamy szczegóły, od razu wracamy do Was z tematem. Co do dostępności, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich między innymi tutaj, gdzie, jeżeli chcesz być na bieżąco polecamy zaglądać stosunkowo regularnie.
Nike