Proponowany post

Nike Air Max 98 Również Wyjdą W Wersji 'Inside Out'

15 lipiec 2019
Nike Air Max 98 Również Wyjdą W Wersji 'Inside Out'

Temat 'Inside Out', czyli najnowszego projektu amerykańskiej marki Nike od jakiegoś czasu pojawia się na naszych łamach. Jak do tej pory brand pochwalił się dwoma modelami butów, które w ramach 'wywróconego' konceptu mają pojawić się w sprzedaży, a my z niecierpliwością na nie czekamy. Mowa tutaj o dwóch kolorystykach kultowego modelu Air Max 1 (klik) oraz niekwestionowanego koszykarskiego klasyka AF-1. Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec niespodzianek związanych z tym hasłem.

W ramach projektu 'Inside Out' zobaczycie kolejny model, którym jest Air Max 98 w dwóch, można powiedzieć, że analogicznych do AM1 wersjach kolorystycznych. Tak jak już sama nazwa wskazuje, buty dosłownie wywrócone są na lewą stronę i o ile w przypadku wyżej wspomnianych jedynek całość już wyglądała spektakularnie, to w przypadku poziomu skomplikowania wyglądu cholewki Air Max 98, tutaj chyba dzieje się jeszcze więcej. Upper skonstruowany jest przy użyciu połączenie tekstylnego materiału, zamszu i nylonowej siateczki z wyraźnie zaznaczonymi przeszyciami czy  mocowaniami. Niektóre z elementów konstrukcyjnych celowo ukryte są pod warstwami fabrykatu, a niektóre zupełnie odwrotnie. Elementem, którego nie mogło zabraknąć niewątpliwie, jest standardowo umieszczona pod językiem metka, która powędrowała na jego wierzch. Tak jak wspomnieliśmy, do wyboru będziemy mieli dwie kolorystyki. Pierwsza utrzymana w szarościach, natomiast druga w beżach z czerwonymi dodatkami.

Mimo tego, że dysponujemy oficjalnymi zdjęciami obydwu z nich, niestety nie poznaliśmy jeszcze daty premiery. Mamy jednak przeczucie, że na ich debiut nie będziemy zbyt długo czekać i Nike Air Max 98 'Inside Out' pojawią się i WS2.


Nike