Proponowany post

Nike Air Max Day Collection - Air Maxowy Rozkład Jazdy

21 luty 2017
Nike Air Max Day Collection - Air Maxowy Rozkład Jazdy

Od 1979 roku Air jest nieodłącznym elementem amerykańskiej marki Nike. To właśnie wtedy gazowy system amortyzacji w postaci poliuretanowej poduszki zadebiutował w biegowym modelu obuwia Air Tailwind. Po ośmiu latach przy pomocy samego Tinkera Hatfielda ujrzał on światło dzienne, a każdy z nas mógł zajrzeć do jego środka. Po trzydziestu latach od jego prezentacji Nike kontynuuje jego ewolucje.

W tym roku z okazji Air Max Day sportowa marka debiut kultowego systemu świętować będzie z nami przez cały miesiąc. Poniżej prezentujemy Wam Air Maxowy rozkład jazdy.

Nike Air Max 1 Anniversary - 4.03.2017


 
To właśnie od tego modelu buta wszystko się zaczęło. Nic więc w tym dziwnego, że z okazji okrągłej, trzydziestej rocznicy powstania na sklepowych półkach ponownie pojawią się jego dwie oryginalne kolorystyki z 1987. Ku naszemu zaskoczeniu buty bardzo przypominają pierwotną formę. W końcu powróciło obszycie języka + pudełko z 1978 roku!

Nike WMNS Air Max Jewel - 8.03.2017
Przedstawiamy Wam drugi, stworzony z myślą tylko i wyłącznie o kobietach model marki Nike. Jeżeli kojarzy się Wam z bardzo popularnymi ostatnimi czasy Air Max Plus to dobrze, bo to właśnie nimi przy tworzeniu Jeweli inspirowali się projektanci Nike. Oficjalna premiera przypada na Dzień Kobiet.

Nike Air MAx 90 Ultra Flyknit - 2.03.2017
Kolejny klasyk. Tym razem w najlżejszej i najbardziej przewiewnej wersji jaka kiedykolwiek powstała. Dodatkowo wszystko ubrane w kultowe zestawienie kolorystyczne prosto z 1990 roku.

Nike Air Max 1 atmos Elephant - 18.03.2017
Tej kolorystyki chyba nie musimy specjalnie przedstawiać fanom kultowych jedynek. Efekt współpracy japońskiego butiku atmos oraz sportowej marki Nike z 2006 roku po raz kolejny trafi do sprzedaży, i to dzięki Wam! 

Nike Air Max LD-Zero - 26.03.2017
LD-Zero to połączenie platformy Air Max 360 z cholewkę będącą fuzją archiwalnych modeli z lat 70tych, Boston oraz LD100. Model po raz pierwszy światło dzienne ujrzał przy okazji minionego Air Max Day, a jest efektem działań japońskiego projektanta Hiroshi Fujiwary.

Nike Air Max 1 Master - 11.03.2017

Do sprzedaży trafi również jubileuszowy model łączący w sobie kilka kultowych kolorystyk klasyka. Znajdziemy tutaj nawiązanie do 'Viotech', 'Chlorophyl' czy 'Kid Robot' czy 'Safari'. Każdy znajdzie swój ulubiony fragment.

Nike Air Max 1 Ultra 2.0 LE - 16.03.2017

Prócz oryginalnej sylwetki sprzed lat projektanci Nike mają dla nas również kolejną edycję modelu Air Max 1 Ultra w wersji 2.0. Elementem wyróżniającym to wydanie niewątpliwie będzie data 3.26 na metce wszytej w język.

Nike Air VaporMax - 26.03.2016
Zupełnie nowy model, którego wykonana przy użyciu technologii Flyknit cholewka postawiona została na innowacyjnej platformie z niezależnymi poduszkami Air Max już za chwilę na półkach.

Każdy z wymienionych powyżej modeli dostępny będzie zarówno tutaj  jak i w takich sklepach jak Worldbox czy WS2

 

Tagi: -