Nike Air Max Evolution Pack

15 styczeń 2006
Nike Air Max Evolution Pack

Nike świętuje trzecią dekadę technologii Air, czyli zastosowania poduszki powietrznej w butach. Evoulution Pack, to zestaw czterech modeli ermaxów: Air Max 1, Air 180, Air Max 95 i najnowsze dziecko w rodzinie (Air Max 360!!).


Zeby było fajnie, buty mają wyjatkowe kolory i na każdym modelu jest mała ikona z sylwetką biegacza. Z tego co się domyśliłem, ma to oznaczać ewolucję butów do biegania (wiem, jestem super-spostrzegawczy). Od AM1 do AM360. Nie jestem wielkim fanem 360, ale w tej kolorystyce to się poddaję. Najbardziej jednak z całego zestawu podoa mi się AM1, bardzo przyjemne połącznie kolorów i materiałów.

Pack będzie dostępny  prawdopodobnie w następny weekend, ale pożyjemy, zobaczymy. Oczywiście ominie on Polskę. Pewnie nikt z nas ich nie będzie miał, ale warto popatrzyć na zdjęcia. Z tego co wiem, to na pewno bardzo trudno będzie zdobyć wszystkie modelel oprócz 360. Ten ostatni model będzie szeroko promowany, więc na pewno możemy się spodziewać jakiejś kolorystyki w Polsce. Niestety cena będzie dość wysoka:(

 
 

Tagi: -