Proponowany post

Nike Air Max Plus 3 Jednym Z Modeli Wchodzącym W Skład 'Topography Pack'u'

02 grudzień 2020
Nike Air Max Plus 3 Jednym Z Modeli Wchodzącym W Skład 'Topography Pack'u'

Nike Sportswear, to marka, która od zawsze kojarzona jest ze swoich specjalnych kolekcji, które niejednokrotnie odniosły duży sukces i to nie tylko przez cały rok 2020. Tuż przed końcem Nike prezentuje swoją najnowszą kapsułę zatytułowaną  „Topography”, zasili stosunkowo niedawno przywrócona pod postacią retro sylwetka Air Max Plus 3.

Ta specjalna wersja dresiarskich Nike Air Max Plus 3 charakteryzuje się cholewką pokrytą topograficznym wzorem z motywem Swoosha połączoną z efektownymi wstawkami ze skóry na mudguardzie, szczycie języka, czy formowanym kołnierzu okalającym kostki. Całość przełamana jest kontrastującymi, czerwonymi akcentami na haftowanych Swoosh'ach na boku, szlufkach, przez które przepleciono sznurówki, napisach na tyle, czy jeszcze kilku innych detalach, które jednak przyćmione są przez dominujący wzór na wierzchu cholewki.

Szczegóły premiery Nike Air Max Plus 3 'Topography Pack'

Nike Air Max Plus 3 'Topography Pack' zostaną wydane wraz z innymi modelami Nike w nadchodzących tygodniach i znajdziecie je u wybranych sprzedawców detalicznych, bardzo możliwe, że i w WS2. Cenę detaliczną ustalono na poziomie 190$.

Nike Air Max Plus 3 „Topography Pack”
Kod: DH4107-100
Cena: 190$
Data: TBA


Nike