Proponowany post

Nike Air Max Uptempo 95 'Black Volt' - Zapowiedź

10 maj 2019
Nike Air Max Uptempo 95 'Black Volt' - Zapowiedź

Firma Nike przypomniała sobie o modelu Air Max Uptempo 95 i w tym roku zobaczymy go w sprzedaży w kilku wersjach kolorystycznych. Jedną z nich będzie 'Black/Volt', której pierwsze zdjęcie pojawiło się w sieci. Bardzo często stare, koszykarskie modele amerykańskiego producenta dostajemy własnie w tym wariancie. Jak to wypadło w przypadku Air Max Uptempo, sprawdźcie sami. 

Cholewka tego wydania to połączenie czarnego zamszu/nubuku, który znajdziemy w górnej części oraz czarnej skóry, która tworzy mudguard. Na pięcie można dojrzeć też mały panel ze skóry lakierowanej, na którym umieszczone jest logo serii "Uptempo. Cholewkę uzupełniają "voltowe" detale, takie jak obramowanie Swoosha, czy litery "AIR" wyszyte na elementach systemu sznurowania. Jaskrawy kolor pojawia się też wewnątrz poduszki Max Air umieszczonej na całej długości podeszwy. Midsole i outsole to solidna czerń. Ogólnie buty wyglądają nieźle, ale nam jest zdecydowanie bliżej do oryginalnych kolorystyk. Na szczęście jż wkrótce w sprzedaży pojawi się jedna z nich (jeśli chcecie wiedzieć, która...kliknijcie tutaj). 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Nike Air Max Uptempo 95 'Black/Volt' pojawią się w sprzedaży, ale jak tylko dowiemy się czegoś na ten temat od razu damy Wam znać. Czekamy też na więcej zdjęć, które być może odsłonią nam więcej szczegółów. Tagi: nike,