Proponowany post

Nike Air Max Uptempo 95 'Orlando' - Zapowiedź

21 sierpień 2019
Nike Air Max Uptempo 95 'Orlando' - Zapowiedź

Nadchodzi kolejny wariant kolorystyczny modelu Nike Air Max Uptempo 95. Ten koszykarski klasyk widzieliśmy w tym roku w kilku wersjach, między innymi OG w barwach Chicago Bulls. Projektanci Nike postanowili pójść tym tropem i stworzyli kolorystykę inspirowaną kolorami drużyny Orlando Magic. Musimy przyznać, że wyszło im to całkiem nieźle. 

Buty mają bardzo OGsowy charakter. Białą, skórzaną, górną część cholewki zestawiono z czarnym, nubukowym mudguardem. Do tego kilka niebieskich akcentów, między innymi Swoosh. Całość uzupełnia biały język i elastyczne tasiemki będące częścią systemu sznurowania. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i poduszce Max Air umieszczonej na całej długości. Na samym dole jest biały, gumowy outsole z czarnymi detalami. Na butach oczywiście nie brakuje starego logo "Uptempo", które zawsze dobrze nam się kojarzy.  

Nike nie podało dokładnej daty premiery, ale spodziewamy się, że Air Max Uptempo 95 w kolorystyce 'Orlando' już wkrótce trafią do sprzedaży. Niestety nie wiemy, czy będzie je można kupić w polskich sklepach, ale liczymy an Warsaw Sneaker Store, gdzie dostępna była kolorystyka 'Bulls'. Zerknijcie na poniższe zdjęcia, które nawiasem mówiąc, przypominają te oficjalne od nike i dajcie nam znać, jak podobają Wam się Nike Air Max Uptempo 95 w tej odsłonie. 
nikeTagi: nike,