Proponowany post

Nike Air Max Uptempo 'Derek Fisher' PE

13 czerwiec 2019
Nike Air Max Uptempo 'Derek Fisher' PE

A to ci niespodzianka! Firma Nike opublikowała oficjalne zdjęcia modelu Air Max Tempo w bardzo ciekawej wersji kolorystycznej, która z pewnością spodoba się fanom Los Angeles Lakers. Buty zobaczymy w wariancie 'Derek Fisher' PE. Będzie to jedna z kilku wersji kolorystycznych, która trafi do sprzedaży w tym roku. Jeśli zastanawiacie się, "kim do cholery jest Derek Fisher?" to już przybliżamy Wam tę postać. Derek Fisher to pięciokrotny mistrz NBA, który do ligi trafił w tym samym czasie co Kobe Bryant. Był bardzo ważnym zawodnikiem Lakers, ale w karierze zwiedził też kilka innych klubów, między innymi Golden State Warriors, Utah Jazz, czy Oklahoma City Thunder.Po zakończeniu kariery zawodniczej został trenerem i przez chwilę był głównym szkoleniowcem New York Knicks. Obecnie jest trenerem drużyny Los Angeles Sparks (liga WNBA).

Swoją zawodniczą wersję Air Max Tempo Fisher nosił w sezonie 2002. Buty, które pojawią się w sprzedaży, są bardzo podobne do tych, w których grał "D-Fish". Cholewka butów zbudowana jest z białej skóry, którą uzupełnia żółty mudguard. Delikatne, fioletowe akcenty znajdziemy przy Swooshach i logo Uptempo, które znajdziemy na pięcie. Fisher miał na swoich butach wyszyty numer "2" oraz zawodnicze oznaczenia na języku. Wersja, którą dostaniemy, została tego pozbawiona...szkoda. Buty stoją na białej podeszwie środkowej, która na całej długości ma poduszkę Max Air. Na samym dole jest biały outsole z żółtymi detalami.

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie Nike Air Max Uptempo 'Derek Fisher' PE trafią na sklepowe półki. Nie wiemy też, czy będzie je można kupić u któregoś z polskich retailerów. Mamy jednak nadzieję, że znajdą się one w ofercie basketowych specjalistów z KICKS Store, czy Sklepu Koszykarza. Jesteśmy przekonani, że na te buty znalazłoby się paru chętnych.


Nike Air Max Uptempo “Derek Fisher PE”
kolor: White/Amarillo-Court Purple
styl: CK0892-102
cena: $150