Proponowany post

Nike Air More Money 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

14 luty 2018
Nike Air More Money 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

Nike ma dla nas jeszcze jeden model, który przygotowano specjalnie na obchody chińskiego nowego roku. Można powiedzieć, że wzięły z nikąd, albowiem nie było na ich temat żadnych przecieków,a tu proszę. Model Air More Money jest jednak bardzo mocno wykorzystywany, wszak w ostatnim czasie widzieliśmy sporo wariantów kolorystycznych. 

Inaczej niż na innych propozycjach Nike i Jordan Brand, na More Money nie znajdziemy kwiatowych motywów ani fajerwerków. Zamiast tego buty są ubrane w dość prosty zestaw; czarna cholewka ze złotymi dodatkami. Nie mniej jednak to połączenie kolorystyczne raczej zawsze wygląda dobrze. Na butach znajdziemy różne detale związane z obchodami chińskiego nowego roku. 

Nike Air More Money "CNY" mają pojawić się w sprzedaży niedługo. Niestety dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Poniżej możecie zobaczyć kilka oficjalnych zdjęć od Nike.
Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat tego modelu? Jak podoba Wam się tegoroczna kolekcja "CNY"? Część z niej jest już dostępna na polskim rynku. nike

Tagi: -