Proponowany post

Nike Air More Money 'Have A Nike Day' - Oficjalne Zdjęcia

07 luty 2019
Nike Air More Money 'Have A Nike Day' - Oficjalne Zdjęcia

Firma z Oregonu ma dla nas kolejne buty w kolorystyce inspirowanej motywem 'Have A Nike Day'. Tym razem będzie to model Air More Money, które w ostatnim czasie pojawiały się w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Część z nich była fajna, ale trafiło się kilka takich, które lepiej pominąć. Wersja, którą widzimy na oficjalnych fotkach, w naszej ocenie zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy.

Buty mają czarną, nubukową cholewkę, którą uzupełnia jasny mesh. Do tego kontrastujące, turkusowe sznurowadła, które utrzymują nakładkę z napisem "Air Money" oraz charakterystycznym logotypem z uśmiechniętą, "Swooshową" buźką. Na pięcie umieszczono napis "Have A Nike Day", a całość stoi na podeszwie zapożyczonej z modelu Air More Uptempo, którą w tym wydaniu wykonano z gumy w kolorze wyblakłego fioletu i turkusu. Przyznamy, ze bardzo nam się podoba, jak projektanci  zestawili ze sobą kolory na tych butach.

W tej chwili nie jest znana dokładna data pojawienia się tych butów w sprzedaży, ale źródła podają, że stanie się to w marcu. Jak tylko poznamy więcej szczegółów oraz informacje o dostępności w polskich sklepach, od razu damy Wam znać. Jesteśmy ciekawi, czy są tu jacyś fani modelu Air More Money?


Nike Air More Money “Have A Nike Day”
kolor: Black/White-Space Purple-Bleach Coral
styl: CI9792_001
cena: $160Tagi: nike,