Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Nike Air More Money 'LA' Pack - Zapowiedź

06 luty 2018
Nike Air More Money 'LA' Pack - Zapowiedź

NBA All Star Weekend jest bardzo ważnym wydarzeniem dlatego w tym roku Nike przygotowało bardzo dużo butów związanych z tym eventem. Może mieć na to wpływ lokalizacja tegorocznego święta koszykówki, jaką jest Los Angeles. Wiadomo, Hollywood, gwiazdy, flashe aparatów, każdy będzie chciał wypaść jak najlepiej, bo oczy całego świata będą w tych dniach zwrócone właśnie w tę stronę. Nike ma dla nas kolejną propozycję, którą są dwie kolorystyki Air More Money

Oba warianty są w klasycznym połączeniu bieli i czerni. Są to kolory, które będą dominowały podczas tegorocznego weekendu gwiazd i pokrywają się z koszulkami, w jakich wystąpią zawodnicy podczas meczu. Na butach znajdziemy skórę lakierowaną, która nadaje im elegancji, napis "Los Angeles" oraz symbol "$". 

Nike nie podaje czy Air More Money "LA" Pack będzie wydaniem limitowanym. Niestety nie wiemy też, gdzie będzie można je kupić. Spodziewamy się jednak, że ich premiera zbiegnie się z premierami innych butów przewidzianych na All Star (16-18 luty). Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć obydwu wersji kolorystycznych. 

 

 

 

 

 

Tagi: -