Proponowany post

Nike Air Penny 5 'Miami Dolphins 2.0'

18 marzec 2020
Nike Air Penny 5 'Miami Dolphins 2.0'

Motyw 'Alternate' jest ostatnio dość często używany przez projektantów Nike i Jordan Brand. Amerykańska marka postanowiła go zastosować również w przypadku powracających po kilku latach nieobecności Nike Air Penny 5. Poniżej możecie zobaczyć serię oficjalnych kolorystyki o nazwie 'Miami Dolphins'. Do nazwy tego warintu kolorystycznego dodaliśmy jeszcze "2.0", bo przy okazji oryginalnego dropu Nike Air Penny 5 była już taka wersja, nawiązująca do drużyny NFL. Jeśli chcecie sobie przypomnieć, jak wyglądały, wystarczy kliknąć tutaj.

Buty mają cholewkę w dominującym białym kolorze. Jesli chodzi o materiały to mamy tu połączenie meshu i sztywniejszego tworzywa. Upper uzupełnia pastelowa zieleń oraz pomarańczowe detale. W związku z tym, że to sygnowany model Penny'ego Hardaway'a nie mogło zabraknąć jego logotypu "1Cent" na języku i na pięcie. Buty osadzone są na standardowej podeszwie środkowej pomalowanej białą i pomarańczową farbą. Pod piętą jest poduszka Max Air a z przodu Zoom Air. Na samym dole jest transparentny outsole i płytka z włókna węglowego.

Nike Air Penny 5 w kolorystyce 'Miami Dolphins 2.0' bardzo przypadła nam do gustu i bardzo będziemy chcieli dołączyć te buty do naszej kolekcji. Musimy też zrobić przeszukanie szafy w celu odnalezienia oryginalnej pary. Niestety w tej chwili nie znamy dokładnej daty premiery, ale buty powinny pojawić się w sprzedaży już wkrótce.nike