Proponowany post

Nike Air VaporMax Premier Flyknit - Zapowiedź

14 sierpień 2018
Nike Air VaporMax Premier Flyknit - Zapowiedź

Nike Air VaporMax to ten model butów spod szyldu amerykańskiej marki Nike, który od momentu swojej premiery w 2016 roku cieszy się naprawdę sporą popularnością. Od kiedy widujemy je na sklepowych półkach, designerzy z Oregonu dalej próbują je udoskonalić i pracują nad ich coraz to nowszymi wersjami. Od czasu kiedy są w ofercie Nike, w sprzedaży widzieliśmy takie warianty jak pozbawione sznurówek VaporMax Moc czy Chukka Slip, a nawet takie z wyższą cholewką Utility, a to jeszcze nie koniec.

Nike zaprezentowało kolejne ich wcielenie - Air VaporMax Premier Flyknit. Popularny model otrzymał nową, znacznie gęściej plecioną cholewkę dalej wykonaną przy użyciu technologii Flyknit o znacznie wyższej konstrukcji. Wierzch dodatkowo zdobi sporych rozmiarów Swoosh na boku, który kojarzy się nam z piłkarskimi modelami butów Nike. To jednak nie najbardziej w tym przypadku rzucająca się w oczy rzecz. To, co nas ciekawi najbardziej znajduje się na górze uppera, a jest nim skomplikowany system pasków i klamer przykrywający wysunięty język. Całość oczywiście odpowiedzialna jest za maksymalne dopasowanie całości do anatomii naszej stopy. Wszystko tak jak w przypadku Air VaporMax postawione jest na tej samej platformie, ale z przeprojektowaną, falistą częścią pomiędzy poduszką a tkaną cholewką. Na ten moment światło dzienne ujrzały trzy warianty kolorystyczne, szary, multicolor oraz czarny. 

Mówi się, że buty do wybranych sklepów trafić mają 22 sierpnia. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. Nie wiemy również, czy buty pojawią się w stołeczny butiku CL20.


Nike