Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Nike Air Zoom Generation ASG 'Wheat' - Data Premiery

09 luty 2018
Nike Air Zoom Generation ASG 'Wheat' - Data Premiery

Luty to w tym roku bardzo ciężki miesiąc dla naszych portfeli. Zapowiedzianych zostało tak dużo premier, że nie wiadomo którą wpisać na swoją listę "must haveów" na pierwszym, którą na drugim, a którą na kolejnych miejscach. Z takim problemem muszą zmierzyć się fani obuwia koszykarskiego, którego przy okazji zbliżającego się All Star Weekendu będzie bardzo dużo. Kolejnym potwierdzonym modelem, który będzie dostępny już za kilka dni będą Nike Air Zoom Generation ASG "Wheat".

Sa to buty, w których Lebron James rozegrał pokazowy mecz debiutantów w 2004 roku (mecz odbył się de facto w Los Angeles). Teraz po 14 latach Zoom Generation "Wheat" wracają, tym samym zamykając reedycje oryginalnych kolorystyk tego modelu. Cholewka wykonana jest z połączenia nubuku i zamszu, które są w pszenicznym kolorze. Inspiracją dla powstania tego wariantu kolorystycznego są słowa Lebrona, który stwierdził że w kosza mógł by zagrać nawet w Timberlandach. Projektanci Nike, długo się nie zastanawiali i stworzyli buty, które swoim kolorem przypominają 6'' Premium. 
Ciekawe czy King James zdecyduje się na zagranie, choć jednej kwarty w swoim starym modelu? Przekonamy się już 18 lutego, albowiem właśnie tego dnia odbędzie się 67. mecz gwiazd NBA.

Nike Air Zoom Genration "wheat" pojawią się w sprzedaży jeden dzień wcześniej, a dokładnie 17 lutego. Nie spodziewamy się ich raczej w polskich sklepach, ale możliwe, że buty pojawią się w aplikacji SNKRS. Poniżej kilka oficjalnych fotek od Nike.


nike

Tagi: -