Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Model Waffle One

Trochę sacai, trochę Undercover.

Nike Air Zoom Generation QS 'SVSM' - Data Premiery

09 maj 2018
Nike Air Zoom Generation QS 'SVSM' - Data Premiery

Znana jest już data premiery Nike Air Zoom Generation w kolorystyce 'SVSM'. Ten wariant kolorystyczny jest ukłonem w stronę drużyny ze szkoły średniej, w której występował Lebron James. Przy okazji pierwszej zapowiedzi (którą możecie sobie przypomnieć klikając tutaj), podawaliśmy informację, że buty będą dostępne w kwietniu, premiera została jednak przesunięta na maj. W międzyczasie sam King James umieścił na swoim instagramie sporo zdjęć tych butów.

Będzie to pierwszy raz, kiedy Air Zoom Generation w tej konkretnej kolorystyce pojawią się w sprzedaży. Buty mają białą, skórzaną cholewkę, która ozdobiona jest zielonymi i złotymi akcentami, które pokrywają się z logo drużyny St. Vincent - St. Mary.  Nie zabraknie na nich też skrótu "SVSM" wyszytego z tyłu. Z pewnością jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Lebrona.

Nike Air Zoom Generation 'SVSM' pojawią się w sprzedaży 26 maja. Niestety nie spodziewamy się tych butów w polskich sklepach, możliwe że będą one dostępne przez aplikację Nike SNKRSTagi: lebron james