Proponowany post

Nike Dorzuca Air Max 1 Do 'Leopard' Pack'u

06 luty 2019
Nike Dorzuca Air Max 1 Do 'Leopard' Pack'u

Pamiętacie 'Leopard Pack', który prezentowaliśmy Wam kilka dni temu? Jak się okazuje, to jeszcze nie ostatnie słowo i do leżącej już na sklepowych półkach paczki dochodzi kolejna kultowa sylwetka. Mowa tutaj o Air Max 1 w wersji Premium.

Tak jak w przypadku trzech dostępnych już sylwetek, tak i tutaj zaprojektowane z myślą o kobietach jedynki zdominowane są przez zwierzęcy motyw. Lamparcimi cętkami pokryte jest płótno na mudguardzie oraz w okolicach kołnierza okalającego kostki. Pozostałe materiały, takie jak canvas na toeboxie, mięsista skóra na panelach bocznych oraz syntetyczne włosie, z którego wycięto Swoosh zabarwiono na stonowany, beżowy kolor. Analogicznie do przytaczanej wcześniej paczki tak i tutaj prócz czarnych dodatków znajdziemy kolor przewodni. Tutaj padło na pomarańcz pojawiający się na metce, tyle czy ostatnim oczku, przez które przechodzą sznurówki. Całość osadzona jest na szczycie śnieżnobiałej podeszwy z ciemnym spodem i to w zasadzie na tyle.

Teraz informacje dla zainteresowanych zakupem. Buty już 9 lutego trafią do sprzedaży. Tak jak w przypadku całej paczki znajdziecie je tutaj. Sugerowana cena detaliczna wynosić ma 145$.


Nike WMNS Air Max 1 Premium
Kolor: Desert Ore/Orange Peel-Black
Styl: BV1977-200
Data: 9 luty, 2019
Cena: $145

Nike