Proponowany post

Nike Dunk High 'All-Star' W Pełnej okazałości

23 listopad 2020
Nike Dunk High 'All-Star' W Pełnej okazałości

Część z Was może pamiętać, jak na początku czerwca zapowiadaliśmy Wam przyszłoroczną trójcę sneakersów przygotowaną z myślą o 'All-Star Weekend'. Od tamtego momentu minęło już sporo czasu i w zasadzie nic szczególnego nie wydarzyło się w tym temacie. Cofając się do tamtego newsa, wiemy, że w sprzedaży zobaczyć mamy trzy sylwetki, Air Jordan 1 w dwóch najmniej popularnych odsłonach, Low oraz Mid, a także Nike Dunk High. Dziś po wielu tygodniach oczekiwać bliżej przyjrzymy się tym ostatnim.

Co jednak ciekawsze, buty bardzo mało różnią się od tego, co prezentowaliśmy kilka miesięcy temu, a dostarczone nam grafiki, bardzo dobrze oddawały to, jak faktycznie nowe Nike Dunk High 'All-Star' będą wyglądały. Wszystko utrzymane jest w stylu retro, bez zbędnych krzykliwych dodatków. Wysoki upper za kostkę wykonano ze skóry, o miętowym, matowym wykończeniu oraz czarnym, perłowym ze sporym połyskiem. Kojarzące się nam trochę z kultowymi Dunkami 'Tiffany' wydanie 'All-Star' wyróżnia umieszczona na pięcie pieczęć z logo 'NBA', która informuje nas o tym, gdzie odbędzie się nadchodzący weekend gwiazd. Całość postawiona jest na biało-czarnej podeszwie pasującej do miętowo-ciemnej góry. Aha, należy też wspomnieć, że wersja, którą widzicie na zdjęciach, to GS, przeznaczona dla młodzieży. 

Nike Dunk High „All-Star” zostanie wydany w lutym podczas weekendu All-Star 2021 i dostaniecie go u wybranych sprzedawcach detalicznych. Jeżeli chodzi o nasz kraj, to obstawiamy Chmielna20.pl oraz Sklep Koszykarza. Cenę detaliczną ustalono na poziomie 110$.


Nike Dunk High “All-Star”
Kolor: Barely Green/Black-White
Kod: DD1846-300
Data: Luty 2021
Cena: $110

Nike

Tagi: nike dunk high