Proponowany post

Nike Dunk High 'Brown/Purple/White' - Zapowiedź

17 grudzień 2020
Nike Dunk High 'Brown/Purple/White' - Zapowiedź

Hype na Dunki rośnie z dnia na dzień, a my nie nadążamy z dostarczaniem Wam wszystkich informacji, które byśmy chcieli Wam w ich przypadku przekazać. Staramy się jednak wyselekcjonować i dostarczać Wam info o najciekawszych z nich i dziś nadarzyła się ku temu okazja. 

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowych Nike Dunk High w prostej kolorystyce 'Brown/Purple/White', która prawdopodobnie będzie wchodziła w skład bieżącej kolekcji General Release Swoosh'a i nie będzie to żaden limitowany produkt. Oczywiście, patrząc na to, jaką popularnością cieszy się ta sylwetka nie ważne jak będzie wyglądać, to i tak zniknie ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Nadchodzące wydanie wykonane będzie przy użyciu włochatego zamszu w jasno-brązowym kolorze z dodatkiem ciemnofioletowego, gładkiego nubuku z kontrastującą pomarańczą na Swoosh'u oraz sznurówkach. Całość zestawiona jest ze śnieżnobiałą podeszwą wewnętrzną z kremowym spodem. Niestety, z jednego zdjęcia, którym dysponujemy nie jesteśmy w stanie wywnioskować więcej.

Jeżeli chodzi o datę premiery, to tytułowe Nike Dunk High 'Brown/Purple/White' w wybranych puntach sprzedaży, takich jak chociażby chmielna20.pl zobaczymy w 2021 roku. Konkrety nie są nam znane.Zobacz również: Wasted Paris Projektuje Własną Kolorystykę Nike SB Dunk Low Pro 'Black', A Oto Jej Zapowiedź

Nike

Tagi: nike dunk high