Proponowany post

Nike Dunk High SP 'Pro Green' Jeszcze W Te Wakacje

22 czerwiec 2020
Nike Dunk High SP 'Pro Green' Jeszcze W Te Wakacje

Dokładnie za dwa dni odbędzie się premiera trzeciej, ostatniej kolorystyki Nike Dunk Low z 'Team Tones' Packu, a dokładnie granatowo-pomarańczowej wersji 'Champ Colors'. Buty znajdziecie tutaj. Oczywiście, to nie koniec Dunkowej ekspansji, a my średnio kilka razy w tygodniu mówimy Wam o kolejnej nadchodzącej wersji tej obchodzącej w tym roku swoją 35 rocznicę powstania sylwetce. Dziś nie będzie inaczej.

Jeszcze w te wakacje na półkach wybranych sklepów, w tym bardzo możliwe, że i stołecznym WS2 zobaczymy nowe Nike Dunk High SP 'Pro Green', które nawiązują do wydania 'Pine Green' z 2008 roku. Wtedy też wydanie to wychodziło w wersji postarzanej, czyli tak zwanej vintage, przez co na podeszwę, sznurówki oraz białe panele naniesiono żółty nalot. W nadchodzącym wydaniu ma być 'zupełnie normalnie', bez wyżej wspomnianych dodatków, chociaż na ten moment nie dysponujemy jeszcze żadnymi poglądowymi fotografiami. Buty prawdopodobnie wykonane będą przy użyciu naturalnej skóry licowej zabarwionej na dwa kolory, zieleń o odcieniu 'Pro Green' oraz klasyczną biel o układzie barw, który mamy na załączonej, poglądowej grafice. Wszystkie wątpliwości rozwiane zostaną bliżej premiery, która odbyć ma się tego lata.

Tak jak wspominaliśmy, jest spora szansa, że buty zobaczymy w stołecznym butiku WS2, ale tak jak wspominaliśmy, przekonamy się o tym niebawem.


Nike Dunk High Vintage “Pine Green” z 2008 roku

Nike Dunk High SP “Pro Green”
Kolor: White/Pro Green
Styl: CZ8149-100
Data: Lato 2020
Cena: $110

Nike

Tagi: nike dunk high