Proponowany post

Nike Dunk High SP 'Varsity Maize' Zadebiutują Już W Listopadzie

19 październik 2020
Nike Dunk High SP 'Varsity Maize' Zadebiutują Już W Listopadzie

Nike Dunk High w kolorystyce 'WU-TANG' z 1999 roku, to jedne z najbardziej 'opłacanych' wersji tego ponadczasowego klasyka. O jego cenie świadczy nie tylko charakterystyczne, czarne logo wyhaftowane na pięcie, ale i fakt, że butów powstało jedynie 36 par i każdy jej szczęśliwy posiadacz niekoniecznie myśli o tym, żeby się jej pozbyć. 

Już gdzieś w listopadzie ponownie w sprzedaży zobaczymy tę bardzo prostą wersję kolorystyczną, niestety już bez specyficznego elementu na tyle. Buty, jak przystało na stare dobre Dunki, wykonane są przy użyciu naturalnej skóry licowej, którą wykończono niemal 100% cholewki. Jedynie język pokryto mesh'em, co zdecydowanie poprawi wygodę, niwelując dyskomfort, zapewniając maksymalny poziom elastyczności, potrzebny przy tak wysokiej i sztywnej konstrukcji buta. Całość postawiona jest na szczycie standardowej podeszwy, którą znamy z każdych Dunków. Kolorystycznie mamy tutaj wpadające w oko połączenie czerni z żółtym oraz dodatkiem bieli na wcześniej wspomnianej podeszwie i to w zasadzie na tyle, jeżeli chodzi o tytułowe Nike Dunk High SP 'Varsity Maize'. Mimo tego, że na butach nie ma logo 'WU-TANG CLANU', to buty na pewno cieszyć będą się ogromną popularnością i bardzo szybko znajdą one swoich fanów.

Sprzedaż w wybranych punktach ruszy w listopadzie, niestety na ten moment jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie. Co do dostępności, to polecamy Wam sprawdzać, co dzieje się w WS2 oraz standardowo już na SNKRS App.


Nike

Tagi: nike dunk high