Proponowany post

Nike Dunk Low 'Glow Green' W Wersji WMNS

18 sierpień 2020
Nike Dunk Low 'Glow Green' W Wersji WMNS

Pozostańmy na moment w temacie Dunków i przyjrzyjmy się nieco bliżej kolejnej nadchodzącej kolorystyce tych świetnych butów. Po biało-żółtym wariancie, który zobaczyć możecie tutaj, przychodzi pora na równie prostą, ale kierowaną do innego grona odbiorców edycję. Tym razem tytułowe Nike Dunk Low w biało-pastelowej kolorystyce 'Glow Green' zaprojektowano z myślą o kobietach, stąd też dopisek 'WMNS' w tytule tego newsa.

Analogicznie do kolorystyki 'White-Yellow', którą mieliście okazję widzieć w poprzednim wpisie, tak i tutaj designerzy z Oregonu postawili na sprawdzony schemat. Buty w całości wykonano przy użyciu naturalnej skóry, która naszym zdaniem idealnie do nich pasuje i pokolorowano ją na dwa kontrastujące między sobą koloryt, z czego jednym jest śnieżna, nam najlepiej kojarząca się z Dunkami biel. Przełamano ją świetnym odcieniem groszkowej zieleni, którą pokryto część konstrukcyjnych paneli, Swoosh oraz spód podeszwy, czyli najbardziej klasycznie jak się tylko dało i to właśnie lubimy. Niestety, ze względu na to, że będzie to wydanie WMNS nie każdy z Was będzie mógł sobie na nie pozwolić. Pamiętajcie też, że nie jest to wydanie SB, także buty nie mają masywnego, napompowanego języka. 

Nike Dunk Low 'Glow Green' sprzedaży zobaczymy gdzieś w 2021 roku. Sugerowana cena detaliczna to skromne 100$. My mamy nadzieję, że buty pojawią się też w WS2 i będziemy mieli szansę zobaczyć je na żywo.Nike Dunk Low WMNS “Glow Green”
Kolor: White/Glow Green
Data: 2021
Cena: $100

Nike