Proponowany post

Nike Dunk Low 'Lemon Wash' Zadebiutują Już Tej Jesieni

28 lipiec 2020
Nike Dunk Low 'Lemon Wash' Zadebiutują Już Tej Jesieni

Skoro już jesteśmy przy Dunkach, to zostańmy tutaj na dłużej. Po dogłębnej prezentacji mających zadebiutować już 1 sierpnia Nike SB Dunk Low PRM 'Sashiko' na moment odejdziemy od skateboardingowej linii amerykańskiej marki Nike i bliżej przyjrzymy się innej, jeszcze bardziej spektakularnej wersji tego modelu, ale już bez napompowanego języka.

Tak jak już wiecie z tytułu tego newsa nowe Nike Dunk Low 'Lemon Wash' w wybranych punktach sprzedaży, a może i stołecznym WS2 również, pojawią się gdzieś w sezonie fall 2020, czyli tak naprawdę już niedługo. Obstawiamy, że ze względu na swój niecodzienny wygląd, ciekawą kolorystykę, materiały użyte do produkcji oraz to, że są to bardzo aktualnie hypeowe Dunki wymiecie je ze sklepowych półek w mgnieniu oka, a ich ceny na rynku wtórnym osiągną niemałe kwoty. Tak jak wspomnieliśmy, na ich popularność złoży się kilka czynników. Pierwszym z nich są eko-materiały powstałe z recyklingu, drugim ciekawa kolorystyka nam kojarząca się ze stylem Travisa Scotta oraz popularność samej wywodzącej się z koszykówki sylwetki, która aktualnie przeżywa swoją drugą młodość. Bordowo-tealowa cholewka pokryta masą grafik, plam i drobiazgów przełamana żółtymi akcentami może się podobać i jeżeli chodzi o nas, to tak właśnie jest.

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży zobaczycie jesienią tego roku. Jeżeli tylko poznamy dokładną datę premiery, od razu Was o tym poinformujemy. Przy okazji zaglądajcie do naszego kalendarza premier.


Nike Dunk Low SP “Lemon Wash”
Kolor: Multi-Color/Midnight Turquoise-Cardinal Red-Lemon Wash
Styl: CZ9747-900
Data: Jesień 2020
Cena: $100