Proponowany post

Nike Dunk Low SP 'Thank You For Caring' Jednymi Z Najbardziej Zwariowanych Dunków Ostatnich Miesięcy

23 listopad 2020
Nike Dunk Low SP 'Thank You For Caring' Jednymi Z Najbardziej Zwariowanych Dunków Ostatnich Miesięcy

Rok 2020 to czas jubileuszowego modelu Dunk. Będąca z nami od 1985 roku sylwetka zdominowała ulice, a designerzy Nike dosłownie bombardują nas coraz to nowszymi wariacjami na ich temat. Od jakiegoś czasu 'zmuszeni' jesteśmy wspominać o kultowych Nike Dunk nawet kilkukrotnie, i nawet dziś jest podobnie. Przy okazji przypominamy Wam, o nowo powstałym poradniku: Do Jakich Spodni I Z Czym Fitować Dunki - Podpowiadamy Jak Nosić Kultowe Nike Dunk

Pretendentem do tytułu jednej z najbardziej zwariowanych wersji Dunków ostatnich miesięcy są tytułowe Nike Dunk Low SP 'Thank You For Caring', których pierwsze zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci. Wydaje się, że nadchodzące Nike Dunk Low mają jakiś bezpośredni związek z Blue Ribbon Studio, co pojawia się na cholewce. Zasadniczo BRS jest kreatywnym obszarem sztuki i rzemiosła wypełnionym wieloma sprzętami, od drukarek 3D po wycinarki laserowe, gdzie pracownicy Nike w każdej chwili mogą wyrazić siebie. Upper butów charakteryzuje szereg nadruków, wzorów i materiałów tekstylnych w wielu retro kolorach z przezroczystymi logo Swoosh po bokach. Całości dopełnia biała podeszwa środkowa z kremowym spodem i czerwonymi wkładkami z napisem „Thank You For Caring” na lewej. 

Szczegóły Premiery

Nike Dunk Low SP „Thank You For Careing”, zostaną wydane w styczniu 2021 roku. Butów szukajcie w wybranych sklepach detalicznych oraz SNKRS App. Jeżeli chodzi o Polskę, to jedynym miejscem, w którym znajdziecie limitowane sneakersy, jest WS2. Cena tego wydania nie jest nam znana.


Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring”
Kolor: Multi-Color/Multi-Color
Kod: DA6125-900
Data: Styczeń 2021
Price: TBA

Nike

Tagi: nike dunk low