Proponowany post

Nike Dunk Low SP 'University Red' Na Oficjalnych Zdjęciach

01 czerwiec 2020
Nike Dunk Low SP 'University Red' Na Oficjalnych Zdjęciach

Skoro już jesteśmy przy Dunkach, to idąc za ciosem w pełnej okazałości zaprezentujemy Wam nadchodzące Nike Dunk Low SP 'University Red', których premiera obędzie się już za niespełna dwa tyg. Dokładnie buty w wybranych sklepach, tym razem nie skateshopach zobaczymy już 12 czerwca, także jeżeli chcecie być w ich posiadaniu miejcie rękę na pulsie.

Buty, tak jak większość ostatnio wychodzących Nike Dunk bez symbolu 'SB' w nazwie wykonane są przy użyciu naturalnej skóry, z której wykonano niemal 100% cholewki wyłączając z tego tekstylny język. Kolorystycznie, model ten w takim wydaniu, ale wysokiej wersji mieliśmy okazję widzieć już w 1985 roku, kiedy to debiutował w barwach uczelni St. Johns, a wariant niski światło dzienne ujrzał dopiero w 2005. Jest to więc nie lada gratka dla fanów kultowych Dunków do uzupełnienia braków w swoich kolekcjach lub łakomy kąsek do ich zdublowania. Nowe wydanie to część znanego już Wam trio 'Team Tones', z którego kolorystyka 'Brazil' miała już swoją premierę. Kolorystycznie mamy tutaj bardzo patriotyczne połączenie bieli z mocno nasyconym odcieniem czerwieni, który naprawdę może się podobać, a w my w 100% jesteśmy pewni, że buty te bardzo szybko znajdą rzeszę swoich fanów.

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży dostępne będą już 12 czerwca, a ich sugerowana cena wyniesie 419.99zł. Szukajcie ich tutaj


Nike