Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Nike Dunk Low WMNS 'Laser Orange' Z Bliska

08 wrzesień 2020
Nike Dunk Low WMNS 'Laser Orange' Z Bliska

Nike Dunk Low, to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Co ciekawe, hype na tę mającą już naprawdę ładnych paręnaście lat sylwetkę dalej rośnie i nic nie wskazuje na to, że cokolwiek miałoby się w tym temacie zmienić. Z racji tego, że nie tylko mężczyźni mocno interesują się tematem obuwia, a sneakersy bliskie są również coraz szerszej rzeszy kobiet, sportowe marki starają się im w miarę swoich możliwości dogodzić. 

Z racji tego, że Dunk naprawdę przypadł do gustu kobietom, Nike specjalnie z myślą o nich szykuje się do premiery kilku bardzo prostych kolorystyk tej ponadczasowej sylwetki. Kilka z nich mieliśmy Wam już okazję prezentować (KLIK), a dziś bliżej przyjrzymy się kolejnej. Na tapetę bierzemy Nike Dunk Low WMNS 'Laser Orange', które mają szansę zainteresować sporą ilość kobiet. Kolorystycznie buty charakteryzuje bardzo proste, ale wpadające w oko połączenie dwóch barw, czyli bieli oraz charakterystycznego odcienia pomarańczy - 'Laser Orange'. Materiałowo jest równie prosto. Designerzy zdecydowali się na licową skórę, w której naszym zdaniem Dunki z cienkim językiem czują się najlepiej, którą połączono z odrobiną nylonowej siatki na języku, czy materiału tekstylnego we wnętrzu. Całość postawiona jest na standardowej, gumowej podeszwie bez udziwnień. 

Buty w sprzedaży zobaczymy gdzieś na początku 2021 roku, także do ich premiery jest jeszcze trochę czasu. Niestety, nie mamy pojęcia, czy zobaczymy je i w stołecznym butiku WS2.Nike