Proponowany post

Nike Dunk “Spartan Green” Zobaczymy Też W Wersji Low

22 styczeń 2021
Nike Dunk “Spartan Green” Zobaczymy Też W Wersji Low

Dzisiejszy dzień jakżeby inaczej rozpoczynamy od newsa związanego z zalewającymi rynek Dunkami. Nie będzie to jednak taki 'zwykły' wpis dotyczący kolejnej kolorystyki, a czegoś, co naprawdę może Was zainteresować, a w szczególności Tych, którym przypadły do gustu Nike Dunk High 'Spartan Green', które naszym zdaniem były jedną z lepszych wersji barwnych wysokich Dunków, jakie widzieliśmy w ostatnich tygodniach. Jeżeli jednak nie jesteś fanem wysokiego fasonu tego ponadczasowego modelu, to zostańcie tutaj na moment.

Designerzy Nike postanowili wziąć na warsztat wyżej wspomniane 'Spartan Green' i ich prostą, ascetyczną, ale idealnie wpisującą się w aktualnie panujący, Basicsowy/Cozy trend kolorystykę i przenieść na niską wersję tego modelu, która naszym zdaniem cieszyć się będzie jeszcze większą popularnością, aniżeli jej starszy, wysoki brat. Dodatkowo cieszy nas fakt, że projektanci Nike, nie szaleli z materiałami, a postawili na klasyczną, sprawdzoną skórę licową, która jako materiał idealnie sprawdza się jako funkcjonalny budulec dla Nike Dunk Low i tak jest i tutaj. Kolorystycznie również jest bardzo prosto, ale o to właśnie chodziło. Upper zabarwiono na tylko dwa kontrastujące między sobą koloryt, biel oraz modny odcień zieleni 'Spartan Green', skąd wziął się ich przydomek. Styl retro podkreśla śnieżnobiała podeszwa ze spodem w kolorze pasującym do cholewki. Poniżej załączamy zdjęcia wersji GS i czekamy na pozostałe.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low “Spartan Green”

Buty w takich sklepach jak Warsaw Sneaker Store, gdzie znajdziecie legitne Dunki, zobaczymy już niebawem. Sugerowana cena detaliczna wyniesie standardowe 419zł.

Nike Dunk Low “Spartan Green”
Color: White/ Spartan Green
Kod: CW1590-102
Data premiery : 2021
Cena: $100


Nike

Tagi: nike dunk low