Proponowany post

Nike Flightposite 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

18 styczeń 2019
Nike Flightposite 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

Firma Nike podzieliła się serią oficjalnych zdjęć kolejnego modelu, który wejdzie w skład tegorocznej kolekcji 'Chinese New Year'. Przyznamy, że jesteśmy trochę zaskoczeni wyborem akurat tego modelu, ale w pozytywnym znaczeniu. Air Flightposite to raczej mniej popularny model będący swego rodzaju ewolucją kultowych Air Foamposite One. Raz na jakiś czas marka postanawia je "odkurzyć" i dać nam którąś z oryginalnych kolorystyk, lub stworzyć zupełnie nową. W tym wypadku projektanci skorzystali z tej drugiej opcji.

Buty mają bardzo ciekawie ozdobioną cholewkę. Cześć, która wykonana jest z pianki Posite ma na sobie wzory, a wszystko w różnych odcieniach czerwieni, która stopniowo w dół przechodzi we fiolet. Neoprenowy kołnierz z zamkiem błyskawicznym też ma na sobie kilka detali i ciekaw emblemat przedstawiający złożone ręce. Na butach znajdziemy też złote dodatki, którymi głównie pokryte są logotypy Nike. Na pięcie można dostrzec wyszyte złotą nicią chińskie znaki, być może są one jakimś nawiązaniem do roku świni. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest z lekko przeźroczystej, czarnej gumy, którą zdobią złote detale.

Nike Air Flightposite 'Chinese Nne Year' wstępnie były dostępne tylko na rynku azjatyckim, a ich premiera miała miejsce 10 stycznia. Wiarygodne źródła podają, że buty prawdopodobnie pojawią się w sprzedaży na innych kontynentach. Jesteśmy ciekawi, czy ktoś z Was widziałby te buty w swojej kolekcji.Tagi: nike,