Proponowany post

Nike Hyperdunk X Low - Pierwsze Zdjęcie

11 lipiec 2018
Nike Hyperdunk X Low - Pierwsze Zdjęcie

Mamy pierwsze zdjęcie Nike Hyperdunk X w wersji low. Premiera najnowszej odsłony flagowego modelu od Nike Basketball już tuż tuż. Dokładna data zostanie jeszcze podana, ale spodziewamy się, że buty pojawią się w sklepach w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Nie będziemy ukrywali, że krótkie hyperdunki podobają nam się bardziej niż wysokie, choć tak naprawdę różnią się tylko wysokością kołnierza. Kolorystyka, którą możemy zobaczyć jako pierwszą łączy w sobie kolory zielony i czarny. Nie wiemy, jaki jest jej motyw przewodni, ale nam skojarzyły się z barwami Seattle Super Sonics. Cholewka tych butów wykonana jest z syntetycznych materiałów, co powinno sprawić, że przede wszystkim będą one lekkie i będą dobrze dopasowywały się do stopy. Cieszy nas fakt, że w Hyperdunk X postanowiono powrócić do amortyzacji dobrym i sprawdzonym systemem Zoom Air.

Zaglądajcie regularnie na tenisufki.eu, bo o Nike Hyperdunk X high i low z pewnością będziemy jeszcze pisali. Informacje o premierze tych butów znajdziecie niedługo w naszym kalendarzu, który co chwilę dla Was aktualizujemy.