Proponowany post

Nike i King James Wracają Z Akcją "Lebron Watch"

18 grudzień 2018
Nike i King James Wracają Z Akcją "Lebron Watch"

Nike Basketball ma dla wszystkich fanów Lebrona i jego butów zapowiedź powrotu z akcją "Lebron Watch". Przypomnijmy, że polega o na tym, że King James w wybranych meczach wybiega na parkiet w specjalnej wersji kolorystycznej swojego modelu i właśnie w tym momencie trafiają one do sprzedaży. Owe kolorystyki inspirowane są Nike-owymi klasykami lub ulubionymi butami samego Lebrona. W poprzednim sezonie zdarzało się, że James grał w Player Exclusive, które były stworzone tylko dla niego. Jak będzie w tym roku, przekonamy się już wkrótce. Na razie Nike ma dla nas kilka tajemniczych fotek.

Są na nich Lebrony 16 zawinięte w kolorową taśmę zabezpieczającą z napisami zdradzającymi nazwy kolorystyk. Mamy tutaj: 'Air Trainer', 'King’s Throne', 'Horsemen', 'Nike SB', 'Remix' i 'Hot Lava'. Oczywiście spodziewamy się, że to tylko kilka propozycji, jakie przygotowało dla nas Nike Basketball i że będzie tego dużo więcej. W tej chwili możemy się jedynie domyślać i spekulować, jak będą wyglądały te buty, ale coś nam się wydaje, że będzie bardzo dobrze.

Start kampanii "Lebron Watch" przewidziany jest już w trakcie NBA Christmas Games, czyli 25 grudnia. Czekamy z niecierpliwością. Są wśród Was fani Lebrona? Mamy nadzieję, że w tym roku będzie dużo lepiej z dostępnością butów biorących udział w tej akcji. Na pewno będziemy o tym jeszcze pisali.    


nike